باشگاه تاتنهام هری کین را به تیم‌های انگلیسی نمی‌فروشد

26 فروردین 99
باشگاه تاتنهام هری کین را به تیم‌های انگلیسی نمی‌فروشد
نویسنده:وحید جعفری

وضعیت پیچیده کاپیتان سه شیرها در تاتنهام

“ورزش جا”_ هری کین به دلیل اینکه در باشگاه تاتنهام تا کنون موفق به کسب جامی نشده است، اکنون به خروج از تاتنهام می‌اندیشد. همچنین دیگر باشگاه‌های متمول اروپایی نیز نگاه ویژه‌ای به جذب کاپیتان تیم ملی انگلیس دوخته‌اند.

دنیل لوی رئیس باشگاه تاتنهام نیز به شایعات پیرامون جدایی هری کین دامن زده است و اعلام کرده است که تاتنهام کین را به هیچ تیم انگلیسی نمی‌فروشد و قیمت فروش او را ۲۰۰ میلیون پوند اعلام کرده است. این برچسب گران‌قیمت بسیاری از باشگاه‌های اروپایی را برای جذب هری کین منصرف کرده است اما موضوع مهم این است که قرارداد کین با اسپرز تا سال ۲۰۲۴ اعتبار دارد و هری کین نیز در مصاحبه اخیرش اعلام کرده است که اگر به اهدافی که مدنظرش خواهد بود نرسد جداییش از تاتنهام قطعی خواهد بود. با این شرایط اکنون اگر تاتنهام نتواند در حداقل یکی دو فصل آینده جامی را کسب کند دیگر نگه‌داشتن کاپیتان سه شیرها برای آن‌ها اصلا آسان نخواهد بود.

ورزشگاه تازه تاسیس باشگاه تاتنهام هاتسپر ۱ میلیارد پوند هزینه داشته است و باشگاه تاتنهام موظف است که اقساط ساخت ورزشگاهش را بپردازد، همچنین بحران مالی ناشی از ویروس کرونا نیز ضررهای مالی را به این باشگاه لندنی تحمیل کرده است. پس با این حساب اکنون مدیران تاتنهام نسبت به فروش هری کین بی میل نیستند و اگر باشگاهی غیر انگلیسی مبلغ مورد نظر آن‌ها را بپردازد، حاضر خواهند بود تا مهاجم گلزن خود را به فروش برسانند.

چندی پیش اخبار متعددی مبنی بر این بود که باشگاه منچستریونایتد مقصد احتمالی هری کین خواهد بود اما با سیاستی که باشگاه تاتنهام نسبت به فروش بازیکنانش به تیم‌های انگلیسی دارد، عملا این انتقال غیر ممکن خواهد بود.

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر